Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Kto zostanie SuperSołtysem? To ostatnia chwila żeby oddać swój głos!

2018-03-08 09:00:00 (ost. akt: 2018-03-08 12:43:04)

To już ostatnie godziny naszego plebiscytu i ostatnie chwile by wesprzeć swoich sołtysów. Głosować można jeszcze tylko dziś i jutro! Końcowa rywalizacja zapowiada się emocjonująco. Kto otrzyma tytuł SuperSołtysa 2018? Wy decydujecie. Zatem nie zwlekajcie i głosujcie na swoich sołtysów!

Dobry sołtys potrafi słuchać, załagodzić konflikt oraz zjednoczyć mieszkańców wsi. To on inicjuje najważniejsze wiejskie przedsięwzięcia. Sołectwa, które posiadają energicznego i pomysłowego lidera rozwijają się, a mieszkańcy wsi stale się integrują i żyje im się coraz lepiej. W czołówce naszych kandydatów do tytułu SuperSołtysa 2018 jest Edward Ożga, sołtys Pereł. Co sprawia, że mieszkańcy tak chętnie oddają głosy na gospodarza swojego sołectwa?

— Prawdę mówiąc nie wiedziałem, że jestem w czołówce — przyznaje sołtys Pereł. — Jest mi bardzo miło i dziękuję za wszystkie oddane głosy. To bardzo motywujące. — i dodaje. — Sołtysem jestem trzecią kadencję, kandydowałem, bo chciałem coś zmienić, a nic się we wsi nie działo — Do tej pory udało nam się zrobić sporo rzeczy, których w naszej miejscowości brakowało: chodniki, parkingi, oświetlenie, w planach mamy jeszcze to, czego brakuje nam najbardziej – świetlicę. Działamy w tym temacie, bo brakuje nam miejsca do spotkań, wspólnych uroczystości i wydarzeń.

Jak sołtys Pereł ocenia relacje mieszkańców swojej wsi?
— Mieszkańcy Pereł potrafią się integrować, sporo się u nas dzieje — przynaje. — Jedną imprez, która cieszy się coraz większa popularnością jest "Spotkanie po latach" dawnych mieszkańców i osób związanych z miejscowością. W tym roku odbędzie się ona po raz czwarty.

Głosowanie trwa do dziś (9 marca) i kończy się dwa przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca. Plebiscyt jest więc świetną okazją do podziękowania za pracę oraz aktywne działanie na rzecz Waszej społeczności. Tytuł "Super Sołtysa 2017" Powiatu Węgorzewskiego otrzyma gospodarz, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms-ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa. Jednocześnie ci sołtysi, którzy uzyskają największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms-ów w całym regionie otrzymają tytuł: Super Sołtysa 2017 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego. Kto w tym roku otrzyma tytuł złotego, srebrnego i brązowego sołtysa? Wszystko zależy od Was. Zapraszamy do głosowania.

AKTUALNY RANKING


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages