Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Za nami trening z gwiazdami. Zawodnicy Indykpolu AZS Olsztyn mile zaskoczeni poziomem węgorzewskich siatkarzy

2018-02-24 14:00:00 (ost. akt: 2018-02-22 14:47:03)

Autor zdjęcia: Archiwum Indykpol AZS Olsztyn

We wtorek (13 lutego) w hali miejskiej zjawili się niecodzienni goście. Siatkarze z Indykpolu AZS Olsztyn postanowili potrenować z naszymi zawodnikami.

— Moc uśmiechów i radości towarzyszyła uczestnikom treningu siatkówki z Indykpolem AZS Olsztyn w Węgorzewie, które przeprowadziliśmy w ramach Programu Partnerstwa Regionalnego — czytamy na profilu fb Indykpol AZS Olsztyn. — Młodzi adepci siatkówki niejednokrotnie zaskoczyli siatkarzy swoimi umiejętnościami.

I rzeczywiście tego treningu nie sposób nie wspomnieć z uśmiechem, szczególnie gdy można potrenować z zawodnikami siatkarskiej ekstraklasy.
— Reakcja naszych siatkarzy była niesamowita — podkreśla Dariusz Balewicz, trener UKS Koszałek Opałek. — Widać było ich ogromne zaangażowanie i radość z treningu z siatkarzami AZS-u. Przybicie piątki i wspólna rozmowa pokazały, że to normalni i bardzo otwarci ludzie. Spotkanie było motywacją do dalszej pracy.
Trener Koszałków z dumą przyznaje, że goście byli pozytywnie zaskoczeni poziomem i umiejętnościami węgorzewskich siatkarzy, zresztą nie omieszkali oni naszych sportowców docenic i pochwalić.

— Jest to bardzo miłe przeżycie, kiedy można spotkać młodych ludzi i pograć z nimi w siatkówkę — mówi Tomas Rousseaux, przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn. — Jest to również doskonała okazja do wymiany poglądów na temat naszego ulubionego sportu. Młodzi siatkarze niejednokrotnie zaskoczyli mnie swoim wysokim poziomem umiejętności. Również sama organizacja tego wydarzenia była na wysokim poziomie. Lubię takie momenty.

— Wszyscy gracze wywołali na mnie duże wrażenie — mówi jedna z zawodniczek grupy siatkarskiej z węgorzewskiego LO. — Na początku byłam w lekkim szoku, jednak dzięki przyjaznej atmosferze szybko pozbyłam się całego stresu.
Organizatorami niecodziennego treningu była Gmina Węgorzewo, przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Węgorzewie. Przy organizacji pomagał także Rajmund Klukowski, nauczyciel wychowania fizycznego z węgorzewskiego liceum.
(mk)


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages