środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Nasza pani sołtys to prawdziwy skarb!

2018-02-02 10:30:50 (ost. akt: 2018-02-13 14:15:19)
Sołtys Trygortu, Alicja Rymszewicz (pierwsza z lewej) podczas corocznej imprezy sołeckiej "Trygortiada"

Sołtys Trygortu, Alicja Rymszewicz (pierwsza z lewej) podczas corocznej imprezy sołeckiej "Trygortiada"

Autor zdjęcia: Monika Kacprzak

Dobry sołtys potrafi słuchać, załagodzić konflikt oraz zjednoczyć mieszkańców wsi. Sołectwa, które posiadają energicznego i pomysłowego lidera rozwijają się, a mieszkańcy wsi stale się integrują i żyje im się coraz lepiej.

Prężnie działający sołtys to skarb, dlatego ważne jest by czuł się on doceniony i popierany. Spytaliśmy Was za co cenicie swoich sołtysów, na reakcję nie trzeba było długo czekać. Pierwsze uzasadnienie wpłynęło do nas dziś rano.

— Nasza pani sołtys to prawdziwy skarb! — tak o Alicji Rymszewicz, sołtysie Trygortu mówi mieszkaniec wsi, Henryk Kwiatkowski. — Jest prawdziwą gospodynią, dba o wszystkich mieszkańców – od najmłodszych do najstarszych. Zawsze wita nas z uśmiechem, zawsze jest gotowa do działania i do niesienia pomocy. Pani sołtys na pierwszym miejscu stawia ludzi. Zaproszenia na imprezę dla seniorów potrafi osobiście przywieźć do domów. Cały czas nas integruje na różne sposoby. Przez cały rok jest mnóstwo zabaw dla dzieci, spotkań dla dorosłych i oczywiście dla seniorów. Jest też bardzo życzliwą, radosną i serdeczną osobą. Każdy może się do niej zwrócić po radę i pomoc, wszystkich traktuje z szacunkiem. Pani Alicja zasługuje na miano SuperSołtysa 2018. Na pewno będziemy na nią głosowali!

Plebiscyty na SuperSołtysa 2018 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: SuperSołtysa 2018 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

Plebiscyt trwa od dnia 29.01. 2018 r. do 09.03.2018 roku czyli kończy się dwa dni przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca.

Za co cenicie swojego sołtysa? Napiszcie do nas: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl
http://gazetaolsztynska.pl/490132,Regulamin-Plebiscytu-na-Super-Soltysa-2018.html/
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages