Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Lubisz poezję? Zgłoś się do konkursu "Namuzowywanie".

2017-11-23 12:32:45 (ost. akt: 2017-11-23 12:50:11)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie zaprasza młodych poetów do udziału w siódmej edycji międzynarodowego konkursu "Namuzowywanie".

Celem konkursu jest wspieranie i rozwijanie uzdolnień uczniów, popularyzowanie poezji, promowanie utalentowanej młodzieży oraz rozwijanie współpracy i przyjaźni miedzy szkołami polskimi i obwodu kaliningradzkiego. Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego przy współpracy Starostwa Powiatowego w Węgorzewie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie wierszy wpisanych na karty zgłoszenia w formie elektronicznej pod adres mailowy LO: liceum@lowegorzewo.pl do 13 stycznia 2018r.

Wyróżnione wiersze zostaną odczytane 23 marca, w czasie wieczoru poetyckiego, a ich autorzy nagrodzeni. Jury przyznaje I, II, III miejsce oraz wyróżnienia we wszystkich kategoriach. Zdobywcy pierwszych miejsc oprócz dyplomów otrzymają nagrody rzeczowe. Regulamin konkursu oraz wzór karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages