środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Klaudia Łoch stypendystką Prezesa Rady Ministrów

2017-11-22 12:00:00 (ost. akt: 2017-11-22 15:59:06)

Autor zdjęcia: Archiwum ZSZ w Węgorzewie

15 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród nagrodzonych znalazła się Klaudia Łoch, uczennica klasy III TOR w Węgorzewie.

Podczas uroczystości z udziałem Wicewojewody Warmińsko-Mazurskiego Sławomira Sadowskiego wyróżniono 156 uczniów ze szkół kończących się maturą. Wszyscy oni musieli spełniać jeden z warunków: otrzymać promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazać się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych uczniów znalazła się Klaudia Łoch – uczennica klasy III TOR w Zespole Szkół Zawodowych w Węgorzewie.Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki pogratulował stypendystom wyróżnienia, podkreślając, że na każdy sukces składa się wiele czynników. Najczęściej są to: praca, stawiane cele, konsekwencja i oczywiście wsparcie innych osób. W swojej wypowiedzi podkreślił on również, jak duże znaczenie w życiu młodego człowieka ma fakt spotkania nauczyciela – mistrza, który staje się przewodnikiem i inspiracją dla ucznia. Podczas uroczystości wybrani stypendyści prezentowali swoje osiągnięcia i mówili o pasjach. Z ust młodzieży padły również słowa podziękowania skierowane do rodziców, dyrektorów szkół oraz nauczycieli.
(red, źródło: ko.olsztyn.pl)
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij65k


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages