Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Międzyszkolna rywalizacja z okazji Święta Niepodległosći

2017-11-17 12:00:00 (ost. akt: 2017-11-17 12:31:17)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W ubiegły piątek, w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września w Radziejach po raz dziewiąty odbył się Turniej Gier i Zabaw z Okazji Święta Niepodległości.

W ubiegły piątek, w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września w Radziejach rozegrano XIX Turniej Gier i Zabaw z Okazji Święta Niepodległości. W zawodach wzięły udział szkoły podstawowe z Węgielsztyna, Pereł i Radziej. Rozegrano 9 konkurencji, między innymi, bieg z pałeczką sztafetową, przekładanie piłek lekarskich, kozłowanie dużej piłki fitness, rzuty woreczkami do celu czy prowadzenie piłki slalomem. Ideą zawodów jest uczczenie Święta Niepodległości poprzez uczestnictwo w rywalizacji sportowej.

Jest to chyba jedyna okazja, żeby każdy uczeń miał szansę reprezentować swoją szkołę w rywalizacji sportowej na zawodach międzyszkolnych. W turnieju wzięło udział 126 zawodników. W tym roku zwyciężyła szkoła z Pereł, drugie miejsce zajęli gospodarze turnieju, a trzecie Węgielsztyn. Trzyosobowa Komisja Sędziowska składała się z przedstawicieli każdej szkoły. Wszystkie szkoły otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy) ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekracji w Węgorzewie.

Nagrody wręczyła dyrektor szkoły Krystyna Paszkiewicz oraz Władysław Żerucha z OSiR-u. Organizatorem i prowadzącym turniej był nauczyciel wychowania fizycznego, Maciej Westfalewicz.
(SP Radzieje)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages