Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Awanse i wyróżnienia w 11. Mazurskim Pułku Artylerii

2017-11-01 16:00:00 (ost. akt: 2017-10-31 12:59:47)

Autor zdjęcia: St. chor. Sebastian Erbetowski

23 października, podczas cotygodniowej zbiórki, dowódca 11. Mazurskiego Pułku Artylerii płk dypl. Jacek Wera wręczył żołnierzom oraz pracownikom pułku akty mianowań na kolejny stopień wojskowy oraz wyróżnienia.

Trzej podoficerowie zostali mianowani w związku z wyznaczeniem na kolejne wyższe stanowiska służbowe w strukturach Pułku. Wyróżnienia w postaci urlopów nagrodowych, pism pochwalnych ze zdjęciem wyróżnionego żołnierza na tle Sztandaru 11. MPA, listów gratulacyjnych oraz pochwał zostały udzielone w związku z obchodami Święta Wojsk Łączności i Informatyki, które przypadały na dzień 18 października. Data ta upamiętnia ustanowienie pierwszego stałego połączenia pocztowego pomiędzy Krakowem, a Wenecją w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

W trakcie zbiórki dowódca złożył życzenia oraz podziękował wszystkim łącznościowcom, informatykom oraz osobom wspomagającym organizację łączności i informatyki w 11. Mazurskim Pułku Artylerii za trudną i odpowiedzialną służbę. Zbiórka była również okazją do odczytania wyników z przeprowadzonej „Olimpiady taktycznej w 16. Dywizji Zmechanizowanej w 2017 roku”. Wicemistrzem Taktyki w grupie osobowej oficerów młodszych został por. Jakub Żak z dywizjonu dowodzenia 11. MPA, któremu została przyznana nagroda uznaniowa. Na zakończenie puchary oraz dyplomy za osiągnięcia podczas zawodów pożarniczych WSP w rejonie działania Delegatury Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w Olsztynie odebrał Komendant Wojskowej Straży Pożarnej mł. chor. Zbigniew Romanowski oraz szer. Remigiusz Rzym.
(źródło: 11pa.wp.mil.pl)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages