Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

W Szkole Podstawowej w Radziejach pasowania nadszedł czas

2017-11-01 12:00:00 (ost. akt: 2017-10-31 12:25:20)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

27 października z pewnością pozostanie na długo w pamięci dzieci ze Szkoły Podstawowej w Radziejach oraz ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się niezwykle ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka i ucznia.

Dzieci przedstawiły niezwykle bogate części artystyczne, w których zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Dzieci obiecały: zgodnie bawić się, słuchać pani i pomagać kolegom, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, być dzielnym przedszkolakiem i uczniem. Sam moment pasowania zarówno przedszkolaków, jaki uczniów kl. I był wyjątkowy, gdy Pani dyrektor Krystyna Paszkiewicz za pomocą dużego, zaczarowanego ołówka dokonała uroczystego pasowania dzieci na pełnoprawnych członków społeczności.

Na znak przyjęcia dziecka do tego grona, każdy otrzymał dyplom, a przybyli na uroczystości goście, wręczyli całą masę prezentów. Po uroczystościach był czas na wspólne fotografie, natomiast podczas degustacji pysznych cukierków, ciast i ciasteczek, zebrani mogli zobaczyć prezentacje wydarzeń, które odbyły się w przedszkolu i kl. I od września. Wspomnienia niedawnych wydarzeń wywołały wiele radości. Życzymy dotrzymania przyrzeczeń, wielu przyjaźni i wspaniałych osiągnięć.
(Dorota Sapela-Wiezorek)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages