środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Konkurs recytatorski "Ojczyzna w jesiennej szacie"

2017-10-29 12:00:00 (ost. akt: 2017-10-29 14:19:40)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

W czwartek, w Węgorzewskim Centrum Kultury odbył się II Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski ,,Ojczyzna w jesiennej szacie”. Dzieci z Samorządowych Przedszkoli Nr 1 i Nr 2 w Węgorzewie pokazały swoje talenty.

Konkurs skierowany był do dzieci 5-6-letnich, będących wychowankami Samorządowych Przedszkoli Nr 1 i Nr 2 w Węgorzewie. W tegorocznych zmaganiach recytatorskich udział wzięło 23 dzieci z obu pllacówek. Występy dzieci oceniała komisja konkursowa w składzie: Bożena Stępak – dyrektor ZOEASiP w Węgorzewie, Anna Bolik-Kun – pracownik Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Węgorzewie, Wioletta Demko – przedstawiciel Rady Rodziców Przedszkola Nr 1, Edyta Przybysz – przedstawiciel Rady Rodziców Przedszkola Nr 2. Po długiej naradzie jury wyłoniło zwycięzców konkursu, którzy otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.

Pierwsze miejsce otrzymał Olaf Radziwoniuk z Przedszkola im. Kubusia Puchatka, drugie Franciszek Sulej z przedszkola im. Misia Uszatka, a trzecie miejsce Jakub Milinkiewicz z przedszkola im. Misia Uszatka. Wyróżnienia otrzymały: Nadia Kawka (przedszkole im. Kubusia Puchatka), Zuzanna Jamiołkowska (przedszkole im. Kubusia Puchatka), Julia Abramowicz (przedszkole im. Kubusia Puchatka), Maja Pucyk (przedszkole im. Misia Uszatka). Pozostali uczestnicy również otrzymali książki i dyplomy za udział w konkursie. Konkurs zorganizowały, koordynowały i prowadziły Joanna Rojek z Samorządowego Przedszkola Nr 1 im. Kubusia Puchatka i Izabela Jachimek z Samorządowego Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka.
(Joanna Rojek i Izabela Jachimek)

Fotorelacje z wydarzenia na stronach:

Przedszkole Misia Puchatka

Przedszkole Misia Uszatka

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages