Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Spotkanie z archeologią w Muzeum Tradycji Kolejowej

2017-10-06 16:02:05 (ost. akt: 2017-10-06 16:14:18)

Autor zdjęcia: Shutterstock

Już 7 października w Muzeum Tradycji Kolejowej w Węgorzewie odbędzie się Spotkanie z archeolożką Moniką Radzikowską i jej współpracownikami.

Od godz. 12.00 do 14.00 w gmachu muzeum będą miały miejsce warsztaty archeologiczne dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczestnicy dowiedzą się, co to jest archeologia, jak się czyta warstwy w ziemi; młodzi naukowcy pokażą przykłady zabytków archeologicznych i zdjęcia lotnicze, opowiedzą o swojej pasji. Są otwarci na współpracę ze szkołami oraz wszystkimi osobami zainteresowanymi historią, zwłaszcza archeologią. O godz. 17.00-18.30 - gawęda Moniki Radzikowskiej O Mongolii i Tuwie zilustrowana rewelacyjnymi przezroczami. Organizator wydarzenia jest Fundacja Dziedzictwo Nasze w Węgorzewie.
(dp)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages