środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Ruszyła rozbudowa Zespołu Szkół Zawodowych

2017-09-21 15:56:53 (ost. akt: 2017-09-21 16:24:33)

Autor zdjęcia: Archiwum ZSZ w Węgorzewie

15 września ruszyła długo wyczekiwana inwestycja związana z rozbudową Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie o łącznik pomiędzy budynkiem głównym szkoły, a planowaną w przyszłości salą gimnastyczną.

— Jest to pierwszy etap rozbudowy naszej szkoły — czytamy na profilu szkoły — Łącznik budowany będzie w ramach projektu współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Węgorzewie oraz środków UE w ramach działania 9.3.1 RPO woj. Warmińsko-Mazurskiego. Tytuł projektu „Wyższy standard edukacji – lepsza jakość życia lokalnych społeczności – rozbudowa infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Węgorzewskim”.

Wartość projektu ogółem wynosi 2.645.495 zł. Wartość dofinansowania to 2.184.826 zł. natomiast wkład własny Powiatu Węgorzewskiego to kwota 460.669 zł. Planowana data zakończenia realizacji inwestycji to 30 września 2018r. Realizacja projektu związana jest z wprowadzaniem dwóch nowych zawodów: szkutnika w szkole branżowej 1 stopnia oraz technika obsługi turystycznej w technikum.

W łączniku przewidziane są 3 sale dydaktyczne na poziomie parteru, pracownia laboratoryjna i zaplecze socjalne na jej potrzeby na poziomie 0, sanitariaty, dostosowanie dla osób niepełnosprawnych oraz wyposażenie sal dydaktycznych i pracowni laboratoryjnej w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Chociaż budowa dopiero się rozpoczęła, wiele osób już cieszy się na nowy obiekt, a dyrekcja zapewnia, że postępy pracy będą dokumentowane na profilu szkoły.
(źródło: ZSZ w Węgorzewie)

Zachęcamy do odwiedziń profilu na facebooku: https://www.facebook.com/ZSZWegorzewo/Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages