Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Maleo Reggae Rockers, Kasia Kowalska, T.Love – za nami drugi dzień Naturalnie Mazury Festiwal

2017-07-09 12:34:19 (ost. akt: 2017-07-09 13:32:39)

Autor zdjęcia: Monika Kacprzak

Drugi dzień Naturalnie Mazury Festiwal za nami. T.Love, Maleo Reggae Rockers, Kasia Kowalska, "Panny Wyklęte", Babylon Raus i kapele konkursowe zapewniły nam kolejną porcję niezapomnianych wrażeń.

A już dziś spotykamy się w centrum miasta, na placu Wolności. Trzeci dzień dedykowany jest partnerom festiwalu - Fundacji Dla Transplantacji, Fundacji DKMS i Poltransplantu. Zgodnie z tegorocznym hasłem: "Zostawiam serce na ziemi, zostawiam serce na Mazurach", pracownicy fundacji i węgorzewscy wolontariusze będą prowadzili działania informacyjno-rejestrujące oraz promocyjne.

Jednym z ważniejszych elementów tegorocznej edycji NMF jest także współpraca z Ministerstwem Obrony Narodowej. Jest to nawiązanie do wieloletniej tradycji festiwalu i różnych działań prowadzonych wspólnie z jednostkami organizacyjnymi resortu. Podobnie będzie i w tym roku – przegląd wojskowych zespołów rockowych (z węgorzewskim San Quentin na czele) to integralna część festiwalu. Militarnym akcentem będzie też prezentacja sprzętu wojskowego Wojska Polskiego oraz państw NATO. Przewidywany jest pokaz sprzętu m.in. armii USA z grupy stacjonującej w Orzyszu. Do tego oczywiście obowiązkowa degustacja wojskowej grochówki.

To wszystko już dziś pod sceną na placu Wolności, a na scenie: Kangalep Vicki Blows – jako jeden z laureatów 2016, Moleskin – sosnowiecka grupa grająca groove metal, HLA i na zakończenie festiwalu Kuśka Brothers. Nie zabraknie też miejsca dla tegorocznych laureatów. Start godzina 17.00.
(mk)

Tak było wczoraj :)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dfggyh #2282522 | 94.254.*.* 9 lip 2017 17:13

    wegorzewo stinks

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages