Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Wakacje w szkole? Czemu nie!

2017-07-06 10:00:00 (ost. akt: 2017-07-06 11:31:23)

Autor zdjęcia: wt

W ostatnich dniach czerwca Zespół Szkół w Radziejach zorganizował półkolonie dla uczniów Szkoły Podstawowej z klas I-VI. Zajęcia prowadzone były przez nauczycieli - Macieja Józefowicza i Macieja Westfalewicza.

Uczniowie zostali podzieleni na dwie drużyny, które rywalizowały ze sobą przez cały czas trwania półkolonii. Przez dwa dni uczestnicy bawili się w podchody. Obie drużyny wykazały się pomysłowością w wymyślaniu zadań, wyboru trasy podchodów i znalezieniu kryjówki. W ostatnim dniu grupy rywalizowały ze sobą grając w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, rozwiązywały zagadki i musiały się wykazać wiedzą w quizie. W ramach półkolonii zorganizowane zostały także dwie wycieczki: do Twierdzy Boyen w Giżycku i do Miasteczka Kowbojskiego Mrongoville w Mrągowie. Po powrocie uczestnicy wykonywali prace plastyczne obrazujące zajęcia na półkoloniach, wymyślali gry i zabawy. Dużym powodzeniem cieszyła się gra w zdobywanie flagi. W ostatnim dniu młodzież otrzymała pamiątkowe dyplomy i nagrody. Letni wypoczynek został dofinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. (Zespół Szkół w Radziejach)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages