Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Dni pełne ludowych kolorów i dźwięków

2017-06-28 11:25:00 (ost. akt: 2017-06-28 11:28:22)

Autor zdjęcia: Archiwum Redakcji

XXII Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Folklorystycznych Mniejszości Narodowych to jedna z najpiękniejszych i najbarwniejszych międzynarodowych węgorzewskich imprez rozpocznie się 15 lipca i będzie trwała do 16 lipca (piątek-sobota).

Po korowodzie ulicami miasta na placu Wolności odbędzie się uroczyste otwarcie festiwalu. Rozpoczynający się w sobotę XXII Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Folklorystycznych Mniejszości Narodowych jest wydarzeniem wyjątkowym nie tylko ze względów artystycznych. Węgorzewo od rana będzie tętniło ludowymi kolorami, dzięki przebranej młodzieży, która przewinie się po ulicach naszego miasta. (impreza jest zorganizowana w ramach Dni Węgorzewa 2017)
(dp)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages