środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Poznajcie Super Belfrów Powiatu Węgorzewskiego

2017-06-27 10:00:00 (ost. akt: 2017-06-27 10:06:23)

Autor zdjęcia: wt

Nasz plebiscyt dobiegł końca. Na pewno jesteście ciekawi kto otrzymał tytuł Super Belfra 2017 Powiatu Węgorzewskiego. Sami byliśmy ciekawi, gdyż do ostatniej minuty ostro walczyliście o swoich kandydatów. Już dziś prezentujemy zwycięzców głosowania.

Jaki powinien być Super Belfer? To pytanie skierowaliśmy do Was jeszcze w kwietniu. Przez ostatnie dwa miesiące otrzymaliśmy sporo zgłoszeń i różne uzasadnienia:

— Super nauczyciel to taki, który ma dużą cierpliwość do uczniów i potrafi znaleźć z nimi wspólny język. — mówiła Ania, uczennica węgorzewskiego liceum. — Fajnie, gdy nauczyciel ma w sobie trochę luzu. Mamy u nas w szkole takich nauczycieli, lekcje z nimi zawsze są fajne i ciekawe.
Takich belfrów w naszym powiecie nie brakuje. W kategorii szkół podstawowych, zgłosiliście ich ośmiu, natomiast w kategorii szkół ponadpodstawowych na listę trafiło aż dziewięciu super nauczycieli. Kto zatem zdobył największą ilość Waszych głosów? W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Marcin Szczygieł – nauczyciel j. angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Węgorzewie, natomiast liderem kategorii szkół ponadpodstawowych od początku do końca był Krystian Paluch – nauczyciel wychowania fizycznego w węgorzewskim gimnazjum. Jak o swoich faworytach wypowiadali się uczniowie i ich rodzice? Wspomnijmy to jeszcze raz.

— Pan Marcin jest super i to dlatego powinien wygrać — tłumaczy Kuba — Lekcje z nim zawsze są fajne, wesołe i wszyscy idą na nie z chęcią.
— I potrafi z nami rozmawiać — dodaje Nadia. — Jest zawsze uśmiechnięty i miły. Nie da się go nie lubić!
Równie pochlebnie wypowiadaliście się o liderze szkół ponadpodstawowych, Krystianie Paluchu.
— Pan Krystian to człowiek czynu — tłumaczy nasz Czytelnik. — To trener z prawdziwego zdarzenia, zresztą nie bez powodu mówi się, że prowadzi węgorzewską kuźnię talentów. Swoich podopiecznych wspiera i prowadzi na sam szczyt. Jest nie tylko trenerem, ale też przyjacielem. Właśnie dlatego powinien zostać Super Belfrem 2017.
— To trener przez duże "T" — podsumowuje jeden z wychowanków wuefisty. — Potrafi zarazić miłością do sportu, jest wymagający, ale na treningach panuje przyjazna atmosfera. Taki nauczyciel to rzadkość. Uważam, że tytuł powinien otrzymać właśnie on.

Wasze głosy i poparcie jakie podczas plebiscytu otrzymali wszyscy zgłoszeni nauczyciele, są dowodem wielkiego szacunku i sympatii. Jesteśmy pewni, że docenieni czują się wszyscy zgłoszeni przez Was belfrzy. Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom, których nagrodzimy wraz z początkiem nowego roku szkolnego.
(mk)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages