Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Nauczyciel jeden na milion

2017-06-03 12:00:00 (ost. akt: 2017-06-03 17:13:17)
Waldemar Piechocki jest aktualnym liderem w kategorii szkół podstawowywch

Waldemar Piechocki jest aktualnym liderem w kategorii szkół podstawowywch

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Jakie cechy powinien mieć super belfer? Na pewno powinien być wyjątkowy. Tylko co to właściwie znaczy? Ma być surowy i wymagający, czy raczej łagodny i przyjacielski? Jaki powinien być nauczyciel, którego pamięta się przez całe życie? Wy nam powiedzcie!

Plebiscyt „Super Belfer 2017” trwa. Wciąż otrzymujemy kolejne zgłoszenia zgłoszenia i ich uzasadnienia. Jeżeli jesteście ciekawi, kto w tym tygodniu otrzymał najwięcej głosów, to zapraszamy do lektury oraz do wspólnej zabawy i głosowania. Plebiscyt został podzielony na dwie kategorie. W pierwszej wskazujecie kandydatów na super belfra szkół podstawowych, w drugiej na najlepszego nauczyciela szkół ponadpodstawowych. Gdy tylko pojawiły się pierwsze zgłoszenia, głosowanie ruszyło pełną parą. Co słychać u naszych super nauczycieli?

Humorem zaraża wychowanków
Liderem w rankingu szkół podstawowych ponownie jest Waldemar Piechocki, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej w Węgielsztynie. Rodzice uczniów chwalą nauczyciela za nieszablonowe podejście do nauczania oraz świetny kontakt z dziećmi.
—— Pan Waldemar to bardzo kreatywny i pomysłowy nauczyciel — mówi jednego z uczniów ucznia. — Realizuje swoje pomysły razem z dziećmi, jest kulturalny, a swoim dobrym humorem zaraża wychowanków, z którymi często żartuje, gra z nimi w piłkę, służy dobrą radą i pomocą. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Młodzież go lubi. Dzięki niemu szkoła jest dla dzieci wyjątkowym miejscem, do którego chcą powracać. Pan Waldemar zdecydowanie zasługuje na miano "Super Belfra"

Świetny nauczyciel i trener z powołania
Pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych od poczatku należy do Krystiana Palucha – nauczyciela wychowania fizycznego w węgorzewskim gimnazjum.
— Pan Krystian to człowiek czynu — tłumaczy nasz Czytelnik. — To trener z prawdziwego zdarzenia, zresztą nie bez powodu mówi się, że prowadzi węgorzewską kuźnię talentów. Swoich podopiecznych wspiera i prowadzi na sam szczyt. Jest nie tylko nauczycielem i trenerem, ale też przyjacielem.
— To nauczyciel jeden na milion — dodaje jeden z uczniów. — Gdyby nie on, wielu z nas nie zaszłoby tam, gdzie teraz jest, nie doświdczyło jak to jest stawać na podium i jak to jest być zwycięzcą. Buduje w nas wiarę w siebie i swoje możliwości, wspiera, ale też wyciska z nas siódme poty. To świetny nauczyciel i trener z powołania. Bez względu na to czy pan Krystian zdobędzie tytuł Super Belfra, dla nas zawsze nim będzie.

Chcesz zgłosić kandydata? Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca, do godz. 12.00. Głosowanie trwa do 16 czerwca do godz. 23.59.


AKTUALNE RANKINGI- KLIKPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages