Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

55-lecie Przedszkola Misia Uszatka

2017-06-01 11:36:42 (ost. akt: 2017-06-01 12:35:30)

Autor zdjęcia: Daniel Podolak

1 czerwca (czwartek) o godz. 10.00 w Przedszkolu Misia Uszatka dzieci zaprezentowały ciekawe występy z okazji własnego święta oraz 55. urodzin przedszkola, do którego uczęszczają.

Dzień jubileuszu i dnia dziecka był doskonałą okazją do spojrzenia wstecz na początki placówki. Przedszkole zostało otwarte 3 lutego 1962 roku.Warto wspomnieć, że to była druga placówka przedszkolna w mieście wybudowana z przeznaczeniem na cele oświatowe. Zanim dzieci zaprezentowały układy taneczne i piosenki, dyrektor placówki Małgorzata Borejko podziękowała całemu zespołowi i wręczyła nagrodę dyrektora dwóm nauczycielkom: Lucynie Szender i Agnieszce Gruca. Nagroda burmistrza Węgorzewa Krzysztofa Piwowarczyka trafiła do rąk dyrektor przedszkola i Krystyny Kalich.
(dp)


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages