środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia

2017-05-13 12:43:20 (ost. akt: 2017-05-17 19:29:29)

Uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Węgorzewie podkreślają ważność logicznego myślenia.

10 marca 2017 roku, po raz pierwszy, dziewięciu uczniów z klas III Szkoły Podstawowej nr 2 wzięło udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.
Klasę III b reprezentowali: Antoni Balewicz, Bartosz Kopiczko i Kacper Sierakowski.
Klasę III c reprezentowali: Julia Kucharska, Katarzyna Źrebiec, Bartosz Korczak i Mikołaj Wójtowicz, Klasę III d reprezentowali: Natalia Rostecka i Oliwier Myka.
Uczniowie przygotowywani byli do konkursu przez nauczycielkę Agnieszkę Proniewską.

W całym kraju na poziomie szkół podstawowych (klasy I - III) w konkursie wzięło udział 4318 uczestników, zaś w województwie warmińskim - 269 uczestników.

Na poziomie węgorzewskiej "Dwójki" najwyższe miejsce zajęła Natalia Rostecka, uczennica kl. III d, uzyskując 196 punktów na 208 możliwych do zdobycia, co zagwarantowało jej 7. miejsce w kraju. Drugie miejsce w szkole zajął Kacper Sierakowski, uczeń klasy III b, plasując się na 9. miejscu w kraju, zaś trzecie miejsce w szkole zajęła uczennica klasy III c, Julia Kucharska, plasując się na 15. miejscu w kraju. Natalia i Kacper uzyskali tytuł laureata. Również pozostali uczniowie biorący udział w konkursie uzyskali wysokie miejsca na poziomie ogólnopolskim.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: szkolapodstawowa2

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages