Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Rozbudowa Zespołu Szkół Zawodowych w celu podwyższenia standardu edukacji

2017-05-10 10:13:53 (ost. akt: 2017-05-15 16:07:50)

Autor zdjęcia: ZSZ w Węgorzewie

Zespół Szkół Zawodowych w Węgorzewie obejmie wyjątkowa inwestycja. Inwestycja polegać będzie na rozbudowie szkoły o tzw. łącznik pomiędzy budynkiem głównym szkoły a planowaną w przyszłości salą gimnastyczną. Jest to pierwszy etap rozbudowy szkoły.

Łącznik budowany będzie w ramach projektu współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Węgorzewie oraz środki UE w ramach działania 9.3.1 RPO woj. Warmińsko-Mazurskiego. Tytuł projektu brzmi „Wyższy standard edukacji – lepsza jakość życia lokalnych społeczności – rozbudowa infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Węgorzewskim”. Wartość projektu ogółem wynosi 2.645.495 zł. Wartość dofinansowania to 2.184.826 zł. natomiast wkład własny Powiatu Węgorzewskiego to kwota 451. 000 zł.

Umowa na dofinansowanie projektu pomiędzy Powiatem Węgorzewskim a Urzędem Marszałkowskim woj. Warmińsko-Mazurskiego podpisana została w dniu 28 kwietnia 2017r. Planowana data zakończenia realizacji inwestycji to 30 września 2018r. Realizacja projektu związana jest z wprowadzaniem dwóch nowych zawodów tj. szkutnika w szkole branżowej 1 stopnia oraz technika obsługi turystycznej w technikum.

W łączniku przewidziane są 3 sale dydaktyczne na poziomie 1, pracownia laboratoryjna i zaplecze socjalne na jej potrzeby na poziomie 0, sanitariaty, dostosowanie dla osób niepełnosprawnych oraz wyposażenie sal dydaktycznych i pracowni laboratoryjnej w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Poniższe zdjęcia przedstawiają zarys obecnego budynku, łącznik oraz sala gimnastyczna, której budowa zaplanowana jest na okres późniejszy.
(ZSZ w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages