Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Nowy członek węgorzewskiej rodziny strażackiej

2017-05-08 12:00:00 (ost. akt: 2017-05-08 12:53:35)

Autor zdjęcia: KP PSP w Węgorzewie

5 maja, przed komendantem Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie słowa uroczystej przysięgi złożył Damian Dacko. Nowy członek węgorzewskiej rodziny strażackiej od 8 maja rozpocznie szkolenie podstawowe w Szkole Podoficerskiej w Bydgoszczy.

„Ja, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowania obowiązków strażaka, uroczyście ślubuję być ofiarnym i mężnym w ratowaniu zagrożonego życia ludzkiego i wszelkiego mienia – nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję przestrzegać prawa, dyscypliny służbowej oraz wykonywać polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej”. To rota ślubowania, którą 5 maja, przed komendantem Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie złożył Damian Dacko. Nowy członek węgorzewskiej rodziny strażackiej od 8 maja rozpocznie szkolenie podstawowe w Szkole Podoficerskiej w Bydgoszczy. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages