Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Plebiscyt na Najpopularniejszą OSP – ostatnie godziny głosowania!

2017-04-21 12:00:00 (ost. akt: 2017-04-24 20:06:51)

Autor zdjęcia: KP PSP w Węgorzewie

W naszym plebiscycie na Najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną Powiatu Węgorzewskiego bierze udział 10 jednostek OSP. Głosowanie trwa do poniedziałku (24 kwietnia) do godziny 23.59. Kto jeszcze nie oddał głosu, ma szansę wesprzeć swoją jednostkę OSP!

Strażacy ochotnicy mają w sobie moc przyciągania, są wspaniałymi ludźmi, gotowymi w dzień i w nocy nieść pomoc innym. Żyją w pełnej gotowości do działania i zawsze staraja się być blisko ludzi. Dziś, to my postaramy się przybliżyć Wam trzy najpopularniejsze OSP Powiatu Węgorzewskiego.
(*ranking z dnia 24 kwietnia 2017r, godz. 18.00).

OSP Harsz liderem w regionie i w powiecie:
— Jesteśmy młodą i zgraną ekipą, która ma ogromny zapał do działania i pragnie działać na pożytek społeczeństwu — mówi Mateusz Staniszewski, gospodarz OSP w Harszu. — Świetnie czujemy się w kontakcie z mieszkańcami naszej gminy i cieszymy się, że jesteśmy tak lubiani wsród naszej lolaknej społeczności, o czym świadczy ilośc oddanych na nas głosów. W imieniu wszystkich naszych strażaków serdecznie dziękuję za każdy oddany na nas głos.Tak duże poparcie, to dla nas wielkie wyróżnienie i ogromna motywacja. W ubiegłym roku zdobyliśmy tytuł Najpopularniejszej OSP Powiatu Węgorzewskiego, w tym roku mamy realną szansę zostać Najpopularniejszą OSP Warmii i Mazur. To możliwe dzięki Wam, dlatego gorąco zachęcamy do oddawania na nas głosów. Bez względu na wynik już teraz dziękujemy, że z nami jesteście i że tak nas wspieracie.

Drugie miejsce: Ochotnicza Straż Pożarna w Radziejach
— Nasza OSP zrzesza obecnie 24 członków w tym 8 kobiet — mówi Marcin Mozyro, prezes OSP w Radziejach. — Przeszkolonych do udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych jest 18 osób. Oprócz udziału w akcjach, intensywnie uczestniczymy w życiu miejscowej społeczności poprzez udział w różnego rodzaju festynach. Organizujemy pokazy sprzętu ratowniczego, prowadzimy akcje prewencyjne wśród dzieci i młodzieży. Staramy sie być wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Oczywiście cały czas podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i ćwiczeniach. Nasza OSP działa na styku trzech powiatów, jesteśmy oddaleni 18 km od najbliższych jednostek PSP. Coraz częściej prowadzimy działania ratownicze samodzielnie, dlatego wciąż stawiamy na podnoszenie naszych umiejętności. Będziemy wdzięczni za wszelkie oddane na nas głosy, za które z góry dziękujemy.

Trzecie miejsce: Ochotnicza Straż Pożarna w Węgielsztynie
— Nasza jednostka działa od 1951 roku. Przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycje i zwyczaje wiążą i jednoczą nie tylko drużynę pożarniczą, ale zgromadzonych wokół OSP wszystkich mieszkańców Węgielsztyna — mówi Rafał Zakrzewski, prezes OSP w Węgielsztynie. — Sukcesywnie prowadzone szkolenia skutkują wysokim poziomem wiedzy i umiejętności wszystkich strażaków. Zarówno wspólne akcje, zawody jak i wszelkie spotkania sprawiają, że czujemy się jak jedna wielka rodzina, w której każdy jest gotów do największych poświęceń, aby pomagać i ratować zdrowie i życie innych ludzi. Zabezpieczamy imprezy masowe odbywające się w naszym regionie, bierzemy czynny udział w życiu parafialnym, a także współpracujemy z radą sołecką i miejscową szkołą pomagając w organizacji lokalnych imprez, w trakcie, których prezentujemy sprzęt pożarniczy i zapoznajemy z jego działaniem dzieci i mieszkańców wsi. Bardzo dziękujemy za oddane na nas głosy i liczymy na dalsze wsparcie w głosowaniu.

Zapraszamy do głosowania. Poniżej podajemy wszystkie zgłoszone kandydatury oraz przypisane im kody sms. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto.

Ochotnicze straże pożarne czekają na Wasze głosy:
OSP Harsz – SMS o treści wt.osp.3 na numer 71160
OSP Pozezdrze – SMS o treści wt.osp.5 na numer 71160
OSP Budry – SMS o treści wt.osp.1 na numer 71160
OSP Guja – SMS o treści wt.osp.6 na numer 71160
OSP Kuty – SMS o treści wt.osp.4 na numer 71160
OSP Ołownik – SMS o treści wt.osp.2 na numer 71160
OSP Perły – SMS o treści wt.osp.7 na numer 71160
OSP Radzieje – SMS o treści wt.osp.8 na numer 71160
OSP Węgielsztyn – SMS o treści wt.osp.9 na numer 71160
OSP Węgorzewo – SMS o treści wt.osp.10 na numer 71160
(mk)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages