środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

„Młodzież zapobiega pożarom”

2017-04-05 12:33:05 (ost. akt: 2017-04-05 13:20:14)

Autor zdjęcia: KP PSP w Węgorzewie

30 marca (czwartek) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Węgorzewie. Do udziału w konkursie zgłosiło się 10 drużyn – łącznie 28 osób, reprezentujących 10 szkół. Turniej był połączony ze zwiedzaniem Komendy Powiatowej PSP, oraz pokazem sprzętu zorganizowanym przez węgorzewskich strażaków PSP. Uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 25 pytań.

Do udziału w eliminacjach szczebla wojewódzkiego zakwalifikowali się: W grupie I – szk. podst.: Bartosz Rymszewicz – SP nr 2 w Węgorzewie. W grupie II – gimnazja: Klaudia Bykowska – Gimnazjum im. Helwinga w Węgorzewie. W grupie III – szkoły ponadgimnazjalne: Maria Hubacz – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie. Wszystkim uczestnikom turnieju wręczono atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorem byli: Burmistrz Węgorzewa, Wójt Gminy Pozezdrze i Wójt Gminy Budry, oraz Starosta Węgorzewski.
(KP PSP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages