Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Kajakarki z wizytą w "Uszatku"

2017-03-29 20:45:25 (ost. akt: 2017-03-29 20:47:38)

Autor zdjęcia: Samorządowe Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka

Wybitne węgorzewskie kajakarki Katarzyna Kozakiewicz i Dorota Kozakiewicz opowiedziały przedszkolakom o swojej dyscyplinie, którą trenują z wielką pasją.

W Samorządowym Przedszkolu im. Misia Uszatka gościliśmy wyjątkowe siostry - Medalistki Mistrzostw Polski – Katarzynę Kozakiewicz ( Mistrzostwa Polski Juniorów- I miejsce) i Dorotę Kozakiewicz (Mistrzostwa Polski Seniorów- III miejsce). Dziewczyny wielokrotnie reprezentowały nasz kraj, również poza granicami.

Kasia i Dorota opowiedziały o początkach swojej przygody ze sportem oraz istotnych sprawach związanych z uprawianą przez nie dyscypliną, m.in. jak ważne są odpowiedni trening, pasja i prawidłowe odżywianie. Zachęcały dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu - w myśl zasady "W zdrowym ciele zdrowy duch". Pokazały swoje medale, które każde dziecko mogło wziąć do rąk i dokładnie obejrzeć.

Nasze przedszkolaki miały okazję spróbować swoich sił w krótkim treningu, co sprawiło im wiele radości. Bardzo dziękujemy naszym gościom za miłe i interesujące spotkanie. Życzymy jak najwięcej sportowych sukcesów, którym będziemy gorąco kibicować.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: przedszkolemisuszatek

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages