Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Inspiruj się i dziel własnymi pasjami

2017-03-23 09:53:36 (ost. akt: 2017-03-23 10:27:03)

Autor zdjęcia: Archiwum M-GBP w Węgorzewie

Tydzień z Internetem (Get Online Week) to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. Spotkania będą trwały od 27 marca do 2 kwietnia w całej Europie.

Temat przewodni spotkań w węgorzewskiej bibliotece to "Inspiruj się i dziel własnymi pasjami". Działania kampanii polegają na organizowaniu w miejscach oferujących publiczny dostęp do Internetu spotkań prezentujących ciekawe i praktyczne sposoby wykorzystania nowych technologii. W dotychczasowych sześciu edycjach kampanii w Polsce uczestniczyło już 1 700 instytucji i ponad 63 000 osób. W tym roku akcja skupia się na trzech obszarach bliskich naszemu życiu codziennemu: majsterkowaniu, gotowaniu i szyciu!

Podczas spotkania mieszkańcy poznają inspirujące blogi i przekonają się, że sami w podobny sposób mogą dzielić się swoimi pasjami w sieci. A być może – tak jak znani blogerzy – również na tym zarabiać! Serdecznie zapraszamy osoby dorosłe korzystające lub planujące rozpoczęcie korzystania z Internetu do udziału w kampanii. Zgłoszenia przyjmujemy do 28 marca. Liczba miejsc ograniczona! Szczegółowe informacje: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Żeromskiego 2, 11-600 Węgorzewo, tel. 87 427 25 61.
(dp)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages