środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

OSP Harsz na prowadzeniu!

2017-03-18 14:00:00 (ost. akt: 2017-04-24 21:04:10)
Ubiegłoroczni zwycięzcy plebiscytu i obecni liderzy głosowania – OSP Harsz

Ubiegłoroczni zwycięzcy plebiscytu i obecni liderzy głosowania – OSP Harsz

Autor zdjęcia: Archiwum OSP Harsz

Strażacy ochotnicy to lokalni bohaterowie – zawsze blisko ludzi, zawsze pierwsi na miejscu groźnych sytuacji. Jak co roku rozpoczynamy nasz plebiscyt na Najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną.

Ochotnicze Straże Pożarne cieszą się wśród społeczności lokalnych ogromnym zaufaniem. Zakres działalności OSP, to niemal wszystkie odcienie ratownictwa. Działania strażaków nie kończą się jednak na walce z pożarami. To również działania na wodzie oraz przy zagrożeniach chemicznych czy ekologicznych. W naszym regionie wiele remiz pełni funkcję świetlic wiejskich, a nawet... kaplic, w których odbywają się nabożeństwa. Obok remiz powstają też place zabaw dla dzieci.

W tej chwili najwięcej Waszych głosów otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Harszu – nasi ubiegłoroczni zwycięzcy plebiscytu. Druhowie z Harszu są bardzo aktywni i angażują się w życie lokalnej społeczności. Wyjazdy do pożarów i wypadków to stały element ich pracy, jednak nie są im obce zabawy z dziećmi czy udział w imprezach lokalnych i charytatywnych. Są wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebują pomocy, mają poczucie humoru i są otwarci na nowe znajomości. Czy OSP Harsz ponownie zdobędzie tytuł Najpopularniejszej OSP Powiatu Węgorzewskiego? Wszystko zależy od Was. Zapraszamy do głosowania.

Głosowanie na najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną rozpoczęło się 24 lutego i potrwa do 24 kwietnia. Wtedy poznamy najpopularniejsze jednostki naszego powiatu, a także dwie najpopularniejsze OSP na Warmii i Mazurach. W naszym plebiscycie bierze udział 10 jednostek ochotniczych straży pożarnych. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie trwa do 24 kwietnia 2017 roku. do godz. 23.59.


(red)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages