środa, 20 września 2017. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Rewelacyjny debiut Ali Kulinek w Górowie Iławeckim

2017-03-17 12:00:00 (ost. akt: 2017-03-17 12:17:19)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

W sobotę (11 marca) odbyło się otwarcie V Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym. Węgorzewianka Alicja Kulinek zajęła pierwsze miejsce w kategorii kobiet.

Sobotni turniej stał pod znakiem dominacji zawodników, którzy dali się poznać już wcześniej na górowskiej imprezie. W kategorii kobiet triumfowała debiutująca w tych zawodach Alicja Kulinek z Węgorzewa. Ala z powodzeniem startowała również (poza konkurencją) w rywalizacji z chłopcami ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, gdzie zajęła ostatecznie 2. miejsce. W kategorii kobiet, węgorzewianka zdobyła 30 pkt i zajęła pierwsze miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych
(dp)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij