Zwycięstwo w kontrolnym meczu z Mazurem

2017-03-10 20:21:54(ost. akt: 2017-03-10 20:33:30)

Autor zdjęcia: CWKS Vęgoria

W miniony weekend Vęgoria rozegrała dwa mecze kontrolne – oba na boiskach neutralnych – w Sulimach z Mazurem Wydminy i w Bartoszycach z Falą Warpuny. W Sulimach pokonaliśmy solidną drużynę Mazura 4-1
Zarówno kibice zgromadzenie na trybunach jak i piłkarze uczestniczący w spotkaniu zgodnie twierdzą, że było to mecz walki ze względu na grę w trudnych warunkach. Mimo nich, pierwszą bramkę zobaczyliśmy już w 10 minucie meczu – zdobywcą był Rafał Raiński.

W tym czasie drużyna przeciwna również miała akcje do strzelenie bramki lecz za każdym razem świetną postawą wykazywał się Marcin Brandt strzegący naszej bramki. Chwilę później poważnej kontuzji nabawił się Emil Grochala. Obrońca, który stanowi dużą wartość dodaną w naszej defensywie. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższyć mógł Daniel Maliszewski, jednak nie wykorzystał on rzutu karnego.

W drugiej połowie piłkarzom Vęgorii szło znacznie lepiej. W 60 minucie niestrzelonego karnego rekompensuje Daniel Maliszewski i pewnie wykorzystuje sytuacje sam na sam. Przy golu piękną asystą popisał się Mateusz Opar.

W 80 minucie sędzia Przemysław Faj odgwizdał kolejny rzut karny dla Vęgorii. „Wapno” na bramkę zamienia Paweł Brandt. Ostatnią bramkę dla naszej drużyny zdobył Daniel Maliszewski tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Niemal z zerowego kąta pokonał bramkarz Mazura i ustalił wynik na 4-1.

Na boisku wyróżniającymi się postaciami byli Marcin Brandt, Mateusz Opar, Szymon Krupa oraz Paweł Brandt.
(CWKS Vęgoria Węgorzewo)

Bramki:
10′ – Rafał Raiński
60′ – Daniel Maliszewski
80′ – Paweł Brand (k)
90′ – Daniel Maliszewski