Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Policjantki pomagają pokrzywdzonym kobietom

2017-03-08 10:13:07 (ost. akt: 2017-03-08 10:44:16)

Autor zdjęcia: Archiwum WM

W ramach obchodów Dnia Kobiet ( 8 marca) węgorzewscy policjanci będą pomagać kobietom, które doświadczyły przemocy oraz osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie zwracają szczególna uwagę na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Dlatego też w Dniu Kobiet, 8 marca w godzinach 7.00-15.00 policjantki będą służyły swoją pomocą w rozwiązaniu problemów, które dotykają Kobiety każdego dnia. Porady prawne będzie można uzyskać zarówno przez telefon, jak i w trakcie bezpośredniej rozmowy z funkcjonariuszkami.

W Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie przy ul. ul. Jana Pawła II 39 tego dnia dyżur będą pełniły: Nadkom. Dorota Kondrusik – Specjalista ds. Nieletnich i Patologii KPP Węgorzewo, tel. 874270455, sierż. szt. Agnieszka Filipska – dzielnicowa, tel. 887-876-242. Osoba pokrzywdzona także każdego innego dnia o dowolnej porze, może zgłosić się ze swoim problemem telefonicznie (087) 4270400 lub osobiście do policjantów pracujących w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie. Wszystkie osoby potrzebujące serdecznie zapraszamy.
(KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages