środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Popierajcie swojego sołtysa

2017-01-27 14:00:00 (ost. akt: 2018-02-02 10:42:06)

Autor zdjęcia: wt

Urząd sołtysa to podstawowe i zarazem pierwsze ogniwo samorządowe na polskiej wsi. Dobry sołtys potrafi skupić wokół siebie lokalną społeczność, zaktywizować ją i wspólnie realizować cele, które przynoszą korzyść mieszkańcom.

Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu SMS-owego na "Najpopularniejszego Sołtysa" z terenu powiatu węgorzewskiego.

Tytuł "Super Sołtysa 2017" Powiatu Węgorzewskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą SMS-ów nadesłanych w głosowaniu.Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.

Plebiscyty na Super Sołtysa 2017 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą SMS-ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2017 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

Nasz plebiscyt to świetna okazja do podziękowania za pracę oraz aktywne działanie na rzecz Waszej społeczności, a także wyróżnienie w Dniu Sołtysa obchodzonym 11 marca. Swoje głosy oddawać można do 9 marca 2018. Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści WT.NPS.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sołtysowi. Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto.

Na liście nie ma Twojego sołtysa? Zgłoś go! Wystarczy, że napiszesz do nas maila: wegorzewo@gazetolsztynska.pl lub zadzwonisz: 87-427-03-06. Termin zgłaszania kandydatur upływa 26.02. 2017 roku o godzinie 23.59
(red)

Zapoznaj się z regulaminemZAGŁOSUJ NA SWOJEGO SOŁTYSA!REGIONALNY TOP 25
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages