Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

II edycja Wykwalifikowani i Kompetentni. Zapisy ruszyły

2017-01-05 11:10:53 (ost. akt: 2017-01-05 11:34:49)

Wszyscy bezrobotni, którzy są chętni zgłoszenia się do projektu, mogą to zrobić już teraz w węgorzewskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego. Na uczestników czekają trzymiesięczne, płatne staże.

W projekcie mogą brać udział osoby bezrobotne z powiatu węgorzewskiego, poszukujące pracy i bierne zawodowo (osoby powyżej 50 roku życia), kobiety, osoby niepełnosprawne, długotrwale bezrobotne, osoby o niskich kwalifikacjach.

Na uczestników projektu czekają trzymiesięczne staże w lokalnych przedsiębiorstwach i stypendia w wysokości 1700 zł (brutto, za miesiąc), zwrot kosztów dojazdu, stypendia szkoleniowe, zwrot ewentualnych kosztów opieki nad dzieckiem na czas trwania stażu czy szkolenia.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Więcej szczegółowych informacji w punkcie rekrutacyjnym ZDZ:
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Węgorzewie
ul. Teatralna 5, 11-600 Węgorzewo
tel./fax: 87 427 20 23
e-mail: wegorzewo@zdz.bialystok.pl
(ZDZ Węgorzewo, dp)

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zaintereesowana #2209024 | 46.170.*.* 25 mar 2017 11:41

  Zgadzam się Toba. Ponadto projekt jest tak nieefektywnie zorganizowany. Oosby przed rozpoczęciem stazu odbywają szkolenie, np. prawo jazdy kat... potem z racji tego, że szkolenie nie przyniosło zamierzonych efektów no bo jak ma przynieść efektywność zatrudnieniową po takim szkoleniu dla kobiet któe nigdy nie pracowały....uczestnik musi sam na własną rękę szukać organizatora stażu. porażka

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. maniek #2207243 | 79.185.*.* 23 mar 2017 07:35

  Uwaga bo to jedno wielkie oszustwo Żadne staże na nikogo nie czekają tylko samemu trzeba je znaleźć przy czym organizator odmawia podpisania umowy gdy pracodawca nie zobowiąże się do 3 miesięcznego zatrudnienia po odbyciu stażu Zaś jeśli ktoś nie podejmie stażu to grożą tym że uczestnik ma zwracać koszt szkolenia Zatem powyższy artykuł jest kłamliwy gdyż sugeruje że to organizator projektu zajmuje się załatwieniem stażu

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages