Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Święto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgorzewie

2016-11-23 22:13:14 (ost. akt: 2016-11-23 22:16:45)

Autor zdjęcia: Robert Kun

W tym roku obchodziliśmy 66 rocznicę powstania Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz 10 lecie powstania Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Uroczystość odbyła się 18 listopada i zgromadziła całą społeczność naszej szkoły oraz bardzo liczne grono gości, przyjaciół, rodziców naszych uczniów, byłych pracowników oraz absolwentów. Zgodnie z tradycją Dyrektor SOSW Andrzej Raczkowski przyznał nagrody wybranym pracownikom. Ponadto w Dniu Jubileuszu szczególne podziękowania skierowane były do pedagogów emerytów, którzy tworzyli historię SOSW i mieli znaczący wpływ na jego dorobek, a swoją niezwykłą postawą i zaangażowaniem utorowali drogę do dzisiejszych sukcesów Ośrodka.

W tym szczególnym dniu słowo ,,dziękuję” nabrało wyjątkowej mocy i znaczenia. Zgromadzeni mogli się zapoznać bliżej ze Szkołą Przysposabiającą do Pracy, której historię i dzień dzisiejszy przedstawiono w prezentacji multimedialnej. Przedstawiono również wyniki konkursu „Hymn Ośrodka oczami dzieci”. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali nagrody. Zgromadzona publiczność wspaniale się bawiła i entuzjastycznie przyjęła program artystyczny przedstawiony przez uczniów. Był teatr cieni, były piosenki, wiersze, przedstawienia. Nasi kucharze ze Szkoły Zawodowej przygotowali oczywiście poczęstunek dla gości. Nie zabrakło również wspaniałego jubileuszowego tortu.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sosw1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages