Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Twoje dziecko na okładkę. 13 stycznia kończymy I etap

2016-11-21 20:10:03 (ost. akt: 2017-01-02 22:46:36)

Autor zdjęcia: www.pixabay.com

Kto zostanie zimowym brzdącem w 2016 roku? Rozpoczynamy przyjmowanie Waszych zgłoszeń. Plebiscyt zakończy się 30 stycznia 2017 roku.

Chociaż śniegu jest na razie niewiele i szybko znika, a temperatury rzadko zjeżdżają poniżej zera, to idealna pora by ogłosić plebiscyt na Zimowego Brzdąca. Głosowanie potrwa do 30 stycznia, więc szansa na śnieżne plenery znacznie wzrasta.

Plebiscyt odbywa się dwuetapowo. Od 18 listopada 2016 do 13 stycznia do godziny 23.59 wybieramy Zimowego Brzdąca w poszczególnych powiatach. Od 14 stycznia do 30 stycznia 2017 do godziny 23.59 roku wybieramy Zimowego Brzdąca na szczeblu regionalnym.

Zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl
Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: "Zimowy Brzdąc 2016". W plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat (wg. stanu w roku 2016) zgłoszone do udziału przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:

- imię i nazwisko dziecka, wiek i miejscowość
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekunów prawnych do wykorzystania przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu;
- akceptację postanowień regulaminu;
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu do kontaktu.

Zanim dokonasz zgłoszenia zapoznaj się z REGULAMINEM PLEBISCYTU


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika KacprzakPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages