środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Węgorzewski konkurs o Henryku Sienkiewiczu

2016-11-05 14:08:37 (ost. akt: 2016-11-05 14:40:49)

Przed nami wyjątkowy konkurs poświęcony twórczości literackiej Henryka Sienkiewicza. Zapowiada się prawdziwa gratka dla pasjonatów tego autora.

Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych z naszego powiatu. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej oraz wartości patriotycznych, a także przybliżenie sylwetki Henryka Sienkiewicza oraz rozbudzenie zainteresowania jego twórczością. Aby wziąć udział w konkursie należy: odpowiedzieć na 20 pytań testowych zawartych na arkuszu konkursowym. Arkusze dostępne są węgorzewskiej bibliotece. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi komisja konkursowa powołana przez organizatorów, przyzna 1 punkt za każde pytanie. 20 osób z największą liczbą punktów otrzyma nagrody.

W przypadku, gdy wśród osób, które otrzymają największą liczbę punktów, będą osoby z taką samą ilością punktów, nagrodzone osoby zostaną wyłonione w drodze losowania. Konkurs trwa od 2 do 30 listopada 2016r. Arkusze z odpowiedziami prosimy dostarczyć najpóźniej do 30 listopada 2016r. do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Węgorzewie, 11- 600 Węgorzewo, ul. Żeromskiego 2. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną powiadomieni korespondencyjnie lub telefonicznie.
(dp, MGBP)

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages