Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Ślubowanie uczniów klasy I w SP Perły

2016-10-13 09:44:28 (ost. akt: 2016-10-13 10:28:20)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

„My się szkoły nie boimy, choć i praca czeka nas…” usłyszeliśmy 12 października 2016 r., kiedy to czternaścioro pierwszoklasistów miało swoje ważne święto. Zostali oni przyjęci do grona braci uczniowskiej i stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Na początku dzieci wystąpiły w programie słowno - muzycznym, który przygotowywały od początku roku szkolnego. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze, pięknie wygłaszały swoje role. Momentem, na który wszyscy czekali, była wyjątkowa chwila, w której pierwszoklasiści wygłosili tekst uroczystego ślubowania, następnie Pani Marzena Mokrzecka wielkim ołówkiem pasowała każdego na ucznia Szkoły Podstawowej w Perłach. Pełnoprawnymi uczniami stali się: Aleksandra Cybulska, Zuzanna Fok, Aurelia Grzejszczyk, Mateusz Kępa, Łukasz Komorowski, Oliwia Koncewicz, Damian Krupa, Katarzyna Orłowska, Jakub Polonis, Dominik Reszuta, Wiktor Uściłowicz, Dominik Wincza, Hanna Wincza i Katarzyna Zacharewicz .

Nowo przyjęci otrzymali również książeczki SKO z symboliczną wpłatą i tradycyjnie zegarki na rękę od Rady Pedagogicznej. Ciepłe słowa do swoich młodszych kolegów i koleżanek skierowali też najstarsi uczniowie - klasa VI, wręczyli im także drobne upominki. Po sesji zdjęciowej pierwszoklasiści udali się do klasy na słodki poczęstunek. Nad przygotowaniem uroczystości czuwała wychowawczyni P. Kazimiera Wincza.
(SP Perły)Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages