Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Spotkanie pn. "Bóg ciągle uzdrawia"

2016-10-10 08:35:55 (ost. akt: 2016-10-10 10:53:47)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Andrew Pearkes jest założycielem i liderem Maranatha Ministries, a do lipca 2012 był pastorem kościoła „Maranatha” w Exeter w Kornwalii. Pochodzący z Anglii Andrew usługuje w kościołach i na konferencjach w Wielkiej Brytanii i nie tylko. Odwiedził już 20 krajów w Europie, Ameryce, Afryce, a także Bliskim Wschodzie i Arktyce. 13 października zawita do Węgorzewa.

— Podczas 25 lat swojej służby dla Boga widział wiele uzdrowień i wiele tysięcy przemienionych ludzi- mówi Jacek Kurzela z Koscioła Chrześcijańskiego ZOE w Węgorzewie.— Widział jak Bóg dokonywał wielu niezwykłych cudów, w tym: jak metal był rozpuszczony w ciele człowieka, stworzenie nowych kości, odtworzenie wielu narządów wewnętrznych, uzdrowienie z nowotworów, jak ślepi odzyskują wzrok, głusi słyszą, choroby serca są uzdrawiane i wiele innych schorzeń i chorób uzdrowionych w imię Jezusa.

Obecnie Andrew Pearkes podróżuje po Polsce i spotyka się z ludźmi potrzebującymi.
—Andrew odwiedził już kilkanaście miast, w których Bóg dotykał podczas spotkań wiele osób, objawiając im swoją prawdziwą miłość do nich- dodaje Jacek Kurzela.—Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Kościele Chrześcijańskim ZOE przy ul. Zamkowej 24, podczas którego Andrew Pearkes będzie modlił się o chorych.


Spotkanie ,na którym Andrew Pearkes będzie modlił się o chorych odbędzie się w czwartek 13 października , w Kościele Chrześcijańskim ZOE przy ul. Zamkowej 24 (w budynku „GS” -Gminnej Spółdzielni ) o godz. 18 WSTĘP WOLNY
Informacje pod nr. tel 504 532 797- Jacek Kurzela
www.kchzoe.pl ,
www.facebook.com/JezusWWegorzewieCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages