Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

,,Jesteśmy wolni od nałogów II’’ - wycieczka rowerowa do Trygortu

2016-10-08 23:20:49 (ost. akt: 2016-10-08 23:26:20)

Autor zdjęcia: Robert Kun

W dniu 04.10.2016 r. odbyła się druga wycieczka rowerowa w ramach projektu ,,Jesteśmy wolni od nałogów II’’. Projekt ten jest realizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Dzieci i Młodzieży ,,Jesteś’’ oraz Burmistrza Węgorzewa.

Tym razem trasa wycieczki przebiegała przez malowniczą miejscowość- Trygort . Pomimo wietrznej pogody wszyscy uczniowie dzielnie dojechali do tzw. MOR-u (Miejsca Obsługi Rowerzystów) i mogli odpocząć i zregenerować siły do dalszej jazdy. Podczas tego postoju zostały przeprowadzone praktyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy wycieczki mieli także okazję aby przypomnieć sobie i utrwalić zasady ruchu drogowego.

Test ze znajomości znaków drogowych wszyscy zdali na piatkę. Po zajęciach edukacyjnych grupa wyruszyła w dalszą trasę kierując się w stronę Zwierzynieckiego Rogu. Nad jeziorem Mamry odbył się drugi postój. Uczniowie wraz z opiekunami sprawnie rozpalili ognisko i wszyscy upiekli pyszne kiełbaski. Przeprowadzone zostały również zabawy integracyjne. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wycieczka rowerowa była bardzo udana i pomimo, że niektórzy byli zmęczeni to na ich twarzach gościł uśmiech. Ogromne podziękowania należą się rodzicom-państwu Krupickim , którzy wsparli nas w realizacji projektu.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sosw1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages