Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Bezpłatne szkolenia i staże w węgorzewskim ZDZ

2016-09-30 13:41:43 (ost. akt: 2016-09-30 14:07:19)

Autor zdjęcia: www.pixabay.com

Masz 15-29 lat, mieszkasz w powiecie węgorzewskim i jesteś bezrobotny? Możesz to zmienić, uzyskując bezpłatne wsparcie. ZDZ zaprasza na szkolenia i staże. Zakład zapewnia bezpłatny udział w projekcie, stypendium, sfinansowanie dojazdu na szkolenie, a nawet zwrot kosztów opieki nad dzieckiem na czas trwania szkolenia!

Zachęcamy do udziału w projekcie Wykwalifikowani i kompetentni – kompleksowy program wsparcia osób niepracujących powyżej 30 roku życia. Akcja jest również skierowana do osób, które kwalifikują się w przedziale wiekowym 15-29. Osoby te powinny kwalifikować się przynajmniej do jednej z poniższych kategorii: długotrwale bezrobotni, niepełnosprawni, osoby powyżej 50. roku życia, kobiety, osoby o niskich kwalifikacjach.

W ramach projektu ZDZ oferuje poradnictwo zawodowe, szkolenia, warsztaty, pośrednictwo pracy oraz 3-miesięczne płatne staże w lokalnych przedsiębiorstwach. Uwaga! Gwarantowana praca po odbyciu stażu dla co najmniej 47 uczestników projektu! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Więcej informacji w punkcie rekrutacyjnym ZDZ.
(dp.)

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages