Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Ewa Kowalczyk przyjaznym lekarzem

2016-09-23 12:22:00 (ost. akt: 2016-09-25 12:08:46)

Autor zdjęcia: Daniel Podolak

Niosą pomoc, są mili i cierpliwi. Szukamy wyjątkowych lekarzy, pielęgniarek i położnych, a tak się składa, że jest ich w naszym regionie wielu. Tym najbardziej lubianym, których wybiorą nasi Czytelnicy, przyznamy tytuły Wielkiego Serca, a laureatom regionalnym podczas gali wręczymy statuetki.

Mamy już pierwsze zgłoszenia do naszego plebiscytu Wielkie Serce. Do końca trwania naszej akcji, co tydzień będziemy prezentować najbardziej chwalonych przez Was lekarzy, pielęgniarek i położnych. Wśród nich, jest osoba, którą wyróżniliście czyli lekarz medycyny rodzinnej Ewa Kowalczyk, która jest znana `rzetelnego podejścia i dbałości o swoich pacjentów. Postanowiliśmy z tej okazji poprosić o kilka słów, Waszego ulubionego lekarza.


Bycie blisko ludzi i niesienie pomocy było jej marzeniem odkąd pamięta.
— Od dziecka interesowali mnie ludzie, ich przeżycia i historie — mówi wyróżniona lekarka. — Zawsze lubiłam o tym słuchać, a teraz mam okazję towarzyszyć jako lekarz rodzinny w życiowych sytuacjach wielu pokoleń. Daje mi to naprawdę dużą satysfakcję.

Nasz plebiscyt potrwa do 7 listopada i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w naszym regionie. Mogą wziąć w nim udział lekarze wszystkich specjalności oraz pielęgniarki i położne. Tytuł Wielkiego Serca danego powiatu otrzyma lekarz, pielęgniarka lub położna z największą liczbą głosów w powiecie. Dodatkowo zostaną przyznane tytuły Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach w kategoriach: stomatolog, okulista, ginekolog, lekarz rodzinny, chirurg, pielęgniarka i położna.

Tytuły otrzymają kandydaci, którzy będą mieli największą liczbę głosów w regionie (w głosowaniu w powiatach). Jesteście zadowoleni z opieki jaką otoczyli Was lekarze? Wdzięczni za serdeczność pielęgniarek? Doceńcie ludzi, których darzycie na co dzień ogromnym zaufaniem i oddajcie swój głos. Czekamy na kolejne kandydatury i zapraszamy do głosowania. Kompletna lista kandydatów znajduje się na stronie wegorzewo.wm.pl.
(Daniel Podolak)

AKTUALNY RANKING: http://wegorzewo.wm.pl/383471,Szukamy-wyjatkowych-lekarzy-pielegniarek-i-poloznych.html#axzz4LGEEcwws/


Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału w Plebiscycie. W takim wypadku osoby głosujące na tego kandydata nie mają prawa do zwrotu poniesionych kosztów oddania na jego kandydaturę głosów, ani przeniesienia głosów na inną osobę.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages