Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Radny Krzysztof Kołaszewski ze 100% poparciem

2016-09-16 07:00:00 (ost. akt: 2016-09-17 23:24:45)

Autor zdjęcia: wt

Wielkimi krokami zbliża się półmetek kadencji samorządowej. Jest to dobra okazja, by ocenić dotychczasową pracę radnych, wójtów, burmistrzów. W związku z tym, ruszył nasz plebiscyt "Tak czy nie dla władzy". Jak prezentują się wyniki po tygodniu głosowania?

Zielone światło, czyli 100% pozytywnych głosów dotychczas otrzymał tylko jeden radny i jest nim Krzysztof Kołaszewski – radny powiatowy, który pełni również funkcję Wicestarosty Powiatu Węgorzewskiego. W rankingu pojawiły się również czerwone paski, które oznaczają 100% negatywnych głosów. W tym tygodniu na czerwono "świecą się" trzej radni miejscy: Olga Jasionowska, Tomasz Wierzchowski oraz Dariusz Wasilewski. Jak będzie w przyszłym tygodniu? Wszystko zależy od Was! Zapraszamy do udziału w głosowaniu oraz śledzenia rankingów, a tymczasem prezentujemy wypowiedź radnego, który w tym tygodniu uzyskał najwięcej pozytywnych głosów. O co zapytaliśmy Krzysztofa Kołaszewskiego? O to, jak ocenia swoją pracę oraz z jakich działań zrealizowanych podczas trwającej kadencji jest zadowolony najbardziej.

Krzysztof Kołaszewski:
— Bardzo dziękuję za oddane głosy, jest to nieoczekiwane wyróżnienie, które motywuje do jeszcze cięższej pracy. Ogromne, osobiste zadowolenie najbardziej sprawia mi efektywne pozyskiwanie środków zewnętrznych na inwestycje drogowe. Powiat od wielu lat stara się sukcesywnie modernizować drogi powiatowe – chociaż zdaję sobie z tego sprawę, że potrzeb w tym zakresie nadal jest bardzo wiele. Niewątpliwym sukcesem jest również uruchomienie procedury przekazywania dróg powiatowych znajdujących się na terenie miasta na rzecz gminy Węgorzewo, co jest normą w większości samorządów w kraju. Oczywiście powiat węgorzewski ma też duże osiągnięcia w innych dziedzinach, mam tu na myśli wspaniałe wyniki nauczania szkół, czy wysoki standard jednostek opieki społecznej. Należy tu podkreślić, iż wszystkie osiągnięcia Powiatu są zasługą całej Rady Powiatu oraz zespołu pracowników jednostek powiatowych. Wydaje mi się, iż jestem osobą bardzo wymagającą i zaangażowaną w pełnioną funkcję radnego i członka Zarządu Powiatu. Od współpracowników przede wszystkim wymagam szacunku do drugiego człowieka, bo wszyscy musimy pamiętać na czyją rzecz pracujemy i za czyje pieniądze – społeczeństwa. Moją dewizą pracy w samorządzie, jest pomaganie ludziom, wykorzystując narzędzia i przepisy na pożytek mieszkańców naszego powiatu.

Plebiscyt „Tak czy nie dla władzy” ma na celu podsumowanie zbliżającego się półmetka obecnej kadencji władz samorządowych. Poprzez głosowanie, każdy może wyrazić swoje poparcie albo dezaprobatę zarówno dla burmistrza, wójtów oraz radnych miejskich jak i powiatowych. Wspólnie przyznamy tytuły najlepiej ocenianych samorządowców. Otrzymają je ci, którzy będą mieli największą różnicę między opiniami negatywnymi i pozytywnymi, oczywiście na korzyść tych pozytywnych. Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą oceniani na poziomie regionalnym. Tu także przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta, burmistrza, wójta, starosty i radnego wojewódzkiego. Wyniki ogłosimy na łamach tygodników lokalnych oraz w Gazecie Olsztyńskiej. Plebiscyt „Tak czy nie dla władzy” trwa do 17 października, do godz. 23.59. Koszt smsa to 2,46 zł z Vat. Zanim ruszycie do głosowania, przypominamy o zapoznaniu się z REGULAMINEM plebiscytu.

Tutaj znajdziecie AKTUALNE RANKINGI
(mk)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages