Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Ostatnie dni plebiscytu na Dziewczynę Lata. Głosujcie, decydujcie!

2016-08-12 10:02:11 (ost. akt: 2016-08-13 11:43:26)

Autor zdjęcia: www.pixabay.com

To już ostatnie dni naszego głosowania. W tym tygodniu do naszego plebiscytu dołączyła kolejna kandydatka, jest nią Ula Kończyło. Która z pięciu dziewczyn otrzyma tytuł Dziewczyny Lata? Wszystko zależy od Was!

Ewa, Paulina, Justyna i Monika to cztery kandydatki, które do tej pory walczyły o tytuł Dziewczyny Lata 2016. W tym tygodniu do naszego plebiscytu dołączyła również Ula Kończyło ze Stręgla. Co mówi o sobie nasza nowa kandydatka?

— Jestem mamą dwójki dzieci — opowiada Ula. — W chwili obecnej jestem po szkółce przygotowawczej do wojska i planuje zostać żołnierzem zawodowym. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, np. łowić ryby, chodzić na spacery, czy "grzebać" w ogródku. Jako mama mam mało czasu dla siebie, ale jeżeli już go mam, to bardzo lubię pojeździć samochodem, spotkać się z przyjaciółmi, czy po prostu w ciszy schować się pod kocem przy muzyce i poczytać książkę w szczególności kryminały.

Czy Ula ma szansę pokonać obecną liderkę – Justynę Rajkowską? Zależy tylko od Was, zatem telefony w dłoń i głosujemy! Tegoroczny plebiscyt składa się z dwóch etapów, a jego finałem będzie kalendarz. Znajdzie się w nim 12 fotografii pań, które zdobędą największą liczbę głosów w drugim etapie. Pierwszy etap kończy się już w niedzielę, 14 sierpnia, wtedy to wyłonimy Dziewczynę Lata Powiatu Węgorzewskiego.

Do etapu drugiego zostaną zakwalifikowane kandydatki, które w głosowaniu na szczeblu powiatowym zajęły trzy pierwsze miejsca (z wyjątkiem Olsztyna, Elbląga i Ełku, gdzie zakwalifikowanych zostanie po pięć kandydatek). Dodatkowo zostanie zakwalifikowanych 15 kandydatek, które otrzymały łącznie największą liczbę głosów w rankingu na szczeblach powiatowych, niezależnie od tego, które miejsce zajęły w rankingach powiatowych. W etapie drugim zostanie wyłoniona Dziewczyna Lata 2016 „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, którą zaprezentujemy na okładce "Gazety Olsztyńskiej" lub "Dziennika Elbląskiego".
(mk)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages