Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Teatralna grupa "Dialog" z wizytą w WTZ

2016-06-30 12:53:15 (ost. akt: 2016-06-30 13:05:22)

Autor zdjęcia: Archiwum WTZ

W dniu 29 czerwca w Warsztacie Terapii Zajęciowej gościliśmy grupę teatralną „Dialog” działającą w klubie seniora przy Gminnym Ośrodku Kultury w Pozezdrzu.

W działalność teatralną zaangażowani są w większości członkowie Stowarzyszenia „Dziewczyny znad Sapiny”, którzy realizując swoją pasję wzruszają zgromadzoną publiczność, dzielą się swoją radością, energią i talentem

Stowarzyszenie swą działalnością artystyczną krzewi kulturę wśród społeczności udzielając się we wszelkich imprezach na terenie powiatu, a także poza jego granicami zyskując grono nowych sympatyków. Spektakl który obejrzeliśmy to pieśń o początku i sercu świata czyli o tej jedynej, którą nazywamy Matką.

Grupa teatralna planuje już kolejne występy i tym samy zjednuje i integruje lokalną społeczność. Dobroć serca aktorów sprawiła, że wydarzenie które miało miejsce w naszej placówce było niezwykłe. Wiemy, że każda pasja oprócz pozytywnych doznań, wymaga dużo czasu, energii i poświęcenia, ale wspaniałe efekty, które mieliśmy przyjemność oglądać niewątpliwie są tego warte.

Członkami grupy są : Wiesława Wysocka, Helena Kucharska, Halina Nietupska, Teresa Petiuk, Halina Półkośnik, Jerzy Janoszek, Wiesław Okulewicz.
(Emilia Gierkowska)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages