Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

To już ostatnia prosta, liczy się każdy głos!

2016-06-27 12:49:22 (ost. akt: 2016-06-27 14:13:25)

Autor zdjęcia: www.pixabay.com

"Złote Nożyce" i "Złota Maseczka" to plebiscyt, który pozwoli nam wyłonić cieszący się największą popularnością salon fryzjerski i kosmetyczny w naszym powiecie oraz całym regionie warmińsko-mazurskim. Jeszcze do czwartku (30 czerwca) możecie decydować który zakład otrzyma miano najbardziej lubianego.

Przed nami ostatnia prosta w głosowaniu na najpopularniejszy zakład fryzjerski i kosmetyczny. Ostatnie dwa tygodnie pokazują, że w obu przypadkach Wasze zdania są podzielone.

W przypadku "Złotej Maseczki" prym wiedzie salon Małgorzaty Dudy, który znajduje się przy Placu Wolności w Węgorzewie. Obecna liderka plebiscytu udzielała ostatnio na łamach WT wiele cennych porad o pielęgnacji i zabiegach wzmacniających naszą skórę w okresie letnim. Dosłownie krok za salonem pani Małgorzaty znalazł się zakład Elżbiety Adamejtis "Beauty You", który jak widać, cieszy się również wielkim uznaniem i zyskał grono stałych, zadowolonych klientek.

Podobnie sytuacja przedstawia się w plebiscycie "Złote Nożyce". Niemal łeb w łeb idą dwa salony fryzjerskie – pani Marleny, który znajduje się przy Placu Wolności oraz "Retro" Emilii Zając. W tej kwestii ciężko jednoznacznie ustalić który z nich zdobędzie miano najpopularniejszego – ostro walczycie o wygraną zarówno jednego, jak i drugiego zakładu.

Teraz już wszystko w Waszych rękach – dosłownie, bo żeby zawalczyć o nagrodę dla ulubionego salonu fryzjerskiego i kosmetycznego, wystarczy wysłać sms na podany na numer przypisany danemu zakładowi. Główna nagroda to półroczny, bezpłatny dostępu do internetowego systemu, służącego do obsługi salonu z dostępem do radia wolnym od opłat ZAIKS – jest więc o co walczyć!

Laureatów zaprezentujemy 7-8 lipca na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na stronach internetowych. 
Głosowanie trwa do 30 czerwca 2016 r. do godz. 23.59. Liczy się każdy głos! To od Was zależy kto wygra.


Jak głosować?
Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany lokalowi z listy danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto.

Złota Maseczka:

• Gabinet kosmetyczny, Małgorzata Duda, ul. Plac Wolności, Węgorzewo – wt.zm.1 na numer 71160
• "Beauty You", ul Zamkowa, Węgorzewo – SMS o treści wt.zm.3 na numer 71160
• Salon kosmetyczny, ul. Jasna, Węgorzewo – wt.zm.5 na numer 71160

Złote Nożyce:

• Salon fryzjerski "Retro", ul. Kraszewskiego, Węgorzewo – wt.zn.1 na numer 71160
• Salon fryzjerski, "Moda", ul Jasna, Węgorzewo – wt.zn.2 na numer 71160
• Studio fryzjerskie, ul, Plac Wolności, Węgorzewo – wt.zn.3 na numer 71160
• Salon fryzjerski "Ula" ul. Armii Krajowej, Węgorzewo – wt.zn.4 na numer 71160
• Salon fryzjerski, ul. Przesiedleńcza, Węgorzewo – wt.zn.5 na numer 71160
(mk)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages