Udany rewanż za jesienną rundę – 7:0 dla Vęgorii

2016-06-17 11:10:43(ost. akt: 2016-06-17 11:15:36)
Ostatnie spotkanie Vęgorii z Falą Warpuny zakończyło się siedmiobramkowym zwycięstwem. Spotkanie w 27 minucie otworzył Szymon Walaszczyk, wykorzystując błąd bramkarza. Dziesięć minut później nasi piłkarze na dobre rozpoczęli strzelanie celnych bramek.
Najpierw do siatki trafił Mateusz Opar, potem po raz drugi Szymon Walaszczyk, a swoje cegiełki dołożyli Bartek Babicz i Paweł Brandt. Ze spokojną przewagą pięciu bramek Vęgoria wyszła na drugą połowę. W drugiej połowie piłkarze Vęgorii nadal starali się podwyższyć prowadzenie. Udało się to dopiero po dwudziestu minutach od wznowienia, a bramkę, a zarazem hat-tricka zdobył Szymon Walaszczyk.

Goście próbowali zagrozić naszej bramce, jednak w większości przypadków były to nieudane próby. Raz jednak dobrą interwencją musiał wykazać się Marcin Brandt. Było to ostatnie w tym sezonie spotkanie przed własną publicznością, które notabene nie zmieniło sytuacji Vęgorii w tabeli. Nadal jesteśmy na piątym miejscu. Było to ostatnie w tym sezonie spotkanie przed własną publicznością. Na zakończenie sezonu Vęgoria pojedzie do Górowa Iławieckiego, by tam w niedzielę 19 czerwca o godzinie 14, zmierzyć się z Cresovią.

Vęgoria Węgorzewo – Fala Warpuny 7:0
Bramki: Szymon Walaszczyk x3, Mateusz Opar, Bartłomiej Babicz, Paweł Brandt, Stanisław Klein
Kartka: Emil Grochala (żółta)
Skład: Kacper Oszako (Marcin Brandt) – Emil Grochala, Paweł Brandt, Marcin Biaduń, Marek Duda (Rafał Bendek), Szymon Krupa, Mateusz Opar, Bartłomiej Babicz (Patryk Depta), Dawid Habyk, Stanisław Klein, Szymon Walaszczyk