Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Naturalnie Mazury Festiwal

2016-06-17 08:21:43 (ost. akt: 2016-06-20 09:53:10)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

— Po kilkudziesięciu miesiącach oczekiwania do Węgorzewa wraca festiwal rockowy — zapewnia Arkadiusz Skrodzki, organizator festiwalu. — Nowa nazwa, nowi doświadczeni organizatorzy i nowe pomysły rozłożone na lata. Edycja 2016 będzie pierwszym, małym krokiem do odbudowania reputacji i powrotu Węgorzewa na należne mu miejsce na mapie letnich festiwali muzycznych w naszym kraju.

— Po kilkudziesięciu miesiącach oczekiwania do Węgorzewa wraca festiwal rockowy — zapewnia Arkadiusz Skrodzki, organizator festiwalu. — Nowa nazwa, nowi doświadczeni organizatorzy i nowe pomysły rozłożone na lata. Edycja 2016 będzie pierwszym, małym krokiem do odbudowania reputacji i powrotu Węgorzewa na należne mu miejsce na mapie letnich festiwali muzycznych w naszym kraju.

Na węgorzewskiej scenie wystąpi kilkanaście polskich zespołów rockowych, znanych na ogólnopolskiej scenie. Będziemy mogli bawić się przy muzyce Hey, Armii, Lao Che, Domowych Melodii, Ostrov, Alcoholica oraz Chassis. Ponadto w ramach festiwalu odbędzie się również Przegląd Wojskowych Zespołów Rockowych.

— W konkursie Grand Prix o nagrodę główną wystąpi 10 zespołów wyłonionych droga wielostopniowych eliminacji i delegowanych przez media.

Festiwal Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2016 w swych założeniach to coś więcej niż tylko muzyka. Przewodnim hasłem festiwalu jest: Mazury cud natury i kultury. Organizatorzy nie ograniczają się do promocji regionu i kultury, poszli o krok dalej i swoim festiwalem promują również zdrowie.

— Partnerem honorowym festiwalu została Fundacja Dla Transplantacji — dodaje Arkadiusz Skrodzki. — Celem fundacji jest uświadamianie, uwrażliwianie, a przede wszystkim apelowanie do ludzi w różnym wieku i różnych profesji o rozpowszechnianie idei przeszczepów. Fundacja realizuje swoje cele poprzez edukację, promocję, tworzenie i kreowanie wydarzeń kulturalnych, przez udział w festiwalach muzycznych. Z fundacją współpracują ludzie świata nauki, kultury, sportu.

Na festiwalu członkowie Fundacji w specjalnym namiocie będą młodym ludziom przybliżać szczytne idee transplantologii a na scenie wesprze ich zespół rockowy HLA złożony z lekarzy i muzyków. W ich dorobku jest specjalna płyta „Dla transplantacji – Zostaw serce na ziemi” z tytułowym utworem granym i śpiewanym przez znanych artystów. Z niecierpliwością odliczamy dni do koncertów i mamy nadzieję, że tegoroczny dwudniowy festiwal da początek wielkiemu corocznemu wydarzeniu rockowemu.

Bilety do nabycia na portalu Eventim.pl oraz podczas Festiwalu. Cena: bilet jednodniowy 25zł , karnet dwudniowy 40zł.


Naturalnie Mazury Festiwal Music&More 8-9.07.2016r. Węgorzewo
Festiwal dofinansowany przez: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Patroni medialni: Top Guitar, Gazeta Olsztyńska, Węgorzewski Tydzień, www.MiastoWegorzewo.pl
Oficjalny profil na FB: https://www.facebook.com/naturalniemazury
Biuro Organizacyjne: Węgorzewo, ul. Bema 7, tel/fax (87) 429 51 91
E-mail: wegorzewo@naturalniemazury.comCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dezerter #2021699 | 89.229.*.* 5 lip 2016 18:08

    HEY nie będzie na festiwalu ... Kaśka jest chora .

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages