Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Druga Wizyta Nadzwyczajnych Gości w SP Perły

2016-06-16 09:41:46 (ost. akt: 2016-06-16 09:53:03)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

15 czerwca po raz drugi w progach naszej szkoły stanęli nadzwyczajni goście. Odwiedzili nas dr med. Christian Meyl – Honorowy Obywatel Miasta Węgorzewa wraz z żoną i Panią Hertą Andrulonis – Honorowym Obywatelem Miasta Węgorzewa, Przewodniczącą Zarządu Stowarzyszenia Niemieckiego Miasta i Regionu Węgorzewo – „Mamry”.

Gości powitali uczniowie naszej szkoły. Na początku wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego, następnie dziewczęta z kl. III – VI zaprezentowały zachwycający układ akrobatyczny, potem swoim śpiewem zaczarowała wszystkich Anita Husar, a na zakończenie w ciekawym i zabawnym tańcu wystąpili chłopcy z kl. IV – V. Goście byli zachwyceni występem i ciepłym przyjęciem, za co serdecznie podziękowali, wprawdzie w języku niemieckim, ale tłumacz (któremu dziękujemy za przybycie i pomoc) przekazał nam te wiadomości w języku polskim.

Dr Christian Meyl jest ściśle związany z węgorzewską stacją Joannitów. Po raz drugi postanowił wspomóc naszą szkołę, przekazując 4 kartony materiałów do zajęć kreatywnych oraz darowiznę finansową na organizację letniego wypoczynku dla dzieci. Wizytę zakończyły serdeczne rozmowy i skromny poczęstunek. Nasi goście obiecali, że wkrótce odwiedzą nas po raz kolejny.

Zofia Kruk


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: zofijak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages