Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Uczeń węgorzewskiej "Dwójki" laureatem wojewódzkiego konkursu

2016-06-07 10:57:30 (ost. akt: 2016-06-07 11:09:40)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Wegorzewie

Igor Hrudeń, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Węgorzewie został laureatem VI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Dbam o Swoje Bezpieczeństwo’’ organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie.

VI edycja konkursu plastycznego jak co roku, przebiegała w 3 etapach: szkolnym, powiatowym i wojewódzkim. Praca naszego ucznia została zakwalifikowana do etapu powiatowego, gdzie Igor zajął I miejsce, co zagwarantowało mu wzięcie udziału w etapie wojewódzkim. Spośród nadesłanych prac komisja wojewódzka wybrała 12, wśród których znalazła się również praca Igora.

3 czerwca w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom. Pieczę nad konkursem sprawowali Wojewoda Warmińsko – Mazurski, Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty oraz Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie. Patronatem medialnym objęły TVP S.A Oddział w Olsztynie i Gazeta Olsztyńska. Igor uczęszcza do klasy II c. Wychowawczyni Agnieszka Proniewska oraz koledzy i koleżanki z klasy gratulują Igorowi i jego rodzicom i życzą dalszych sukcesów.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: szkolapodstawowa2

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages