Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Mundurowi dzieciom z okazji ich święta

2016-06-01 12:45:27 (ost. akt: 2016-06-01 15:20:43)

Autor zdjęcia: archiwum policji

O godzinie 09.00 rozpoczął się festyn z okazji Dnia Dziecka „Mundurowi dzieciom” na terenie Samorządowego Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka w Węgorzewie. Impreza została połączona z Ogólnopolską Akcją „Zryw Wolnych Serc”.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie z okazji Dnia Dziecka zorganizowali festyn „Mundurowi Dzieciom”. Do realizacji przedsięwzięcia włączyły się również inne służby: Straż Pożarna, Straż Graniczna, Straż Miejska, żołnierze z 11 Mazurskiego Pułku Artylerii, Wojskowi z U.S.A., Ratownicy Medyczni, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Węgorzewie oraz uczniowie węgorzewskiego liceum z klasy o profilu policyjnym.

W pokazach i zawodach sportowych uczestniczyło blisko 150 osób. Impreza została połączona z Ogólnopolską Akcją „Zryw Wolnych Serc”. W przedsięwzięciu udział wzięły dzieci , nauczyciele z przedszkola oraz ich rodziny. Do organizacji imprezy włączyli się strażacy, żołnierze, funkcjonariusze Straży Miejskiej i Straży Granicznej , Wojska, Ratownicy Medyczni i uczniowie węgorzewskiego liceum z klasy o profilu policyjnym.

Uczestnicy festynu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w turnieju pożarniczym, torze przeszkód komandosa oraz w konkursie w rzucie lotkami. Kolejnym etapem imprezy był pokaz psa służbowego, który na co dzień pracuje z policjantem z węgorzewskiej komendy. Dzieci mogły również pozować do zdjęć „za kierownicą” ulubionego pojazdu wybranej formacji. Po ciężkich zmaganiach maluchy zregenerowały swoje siły przy wojskowej grochówce.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages