Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Rodzinne zabawy ze szczytnym celem

2016-05-30 13:43:31 (ost. akt: 2016-05-30 15:28:47)

Przed nami kolejna edycja Rodzinnego Festynu Salwatoriańskiego. Już 5 czerwca o godz.13.00 odbędą się rodzinne zabawy, w trakcie których będziemy mogli przysłużyć się młodzieży, wspomagając zbiórkę pieniędzy na ich stypendium.

Po raz siódmy na Placu Wolności, odbędzie się Salwatoriański Festyn Rodzinny, z którego dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie stypendiów pomostowych. Fundacja wydając rekomendacje młodzieży zobowiązana jest do przekazania 9% wkład własny na każdego stypendystę.

—W tym roku minimalną kwotę jaką należy zebrać to 4500 pln. Jest to duża kwota, ale mając w pamięci co roczną hojność darczyńców organizatorzy mają nadzieję, że dadzą radę—zapowiadają organizatorzy. —Każdy może pomóc, uczestnicząc 5 czerwca w Festynie Rodzinnym, który zapewnia atrakcje całej rodzinie zaczynając od babci i dziadka po tatę, mamę, dzieci i wnuki. A to wszystko za sprawą wolontariuszy i ludzi, którzy od wielu lat poświęcają swój wolny czas, energie i entuzjazm dzięki, któremu można będzie spędzić rodzinnie popołudnie na Placu Wolności.

Więcej informacji o tym wydarzeniu na https://www.facebook.com/events/496337457240295/

mat.organizatora


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ks. #2002493 | 37.47.*.* 31 maj 2016 21:45

  Po co i komu takie komentarze. Czy zawsze coś co robi Kościół musi mieć swoich przeciwników?! Polecam festyn rodzinny bo to nie tylko pomoc ale i nawiązanie wspaniałej wspólnoty miejskiej i nie tylko.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Węgorzewianin #2001796 | 217.99.*.* 30 maj 2016 16:22

  HAHAHAHAHAHAHA... jaja se z ludzi robią!!! Stypendia?! Jakie?! Zawsze się starałem o takie stypendium i nigdy go nie dostałem bo nie pochodzę z parafii Dobrego Pasterza i nie jestem związany z żadnymi ich przedsięwzięciami - taką odpowiedź usłyszałem od organizatorów.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages