Półmaraton Węgorza 2016

2016-05-02 17:40:25(ost. akt: 2016-05-03 10:31:00)

Autor zdjęcia: Magdalena Mikiciuk

Wspaniała pogoda dopisała biegaczom. Około 450 uczestników ustawiło się wczoraj na starcie XII Półmaratonu Węgorza.
Na mecie najszybszy był Rusłan Piecznikow z czasem 01:10:05. Drugie miejsce zajął Wołodymyr Timaszow (czas 1:11:04). Na trzecim miejscu uplasował się Aleksandr Radnikow z czasem 1:13:03.

2 maj to święto sympatyków biegania. Półmaraton ukończyło około 450 zawodników, a biegi uliczne przyciągnęły ok. 800 młodych sportowców. Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji podczas festynu rekreacyjnego. Pełna relacja z imprezy w najbliższym wydaniu "Węgorzewskiego Tygodnia". (red.)