Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Perły na ORLEN WARSAW MARATHON

2016-04-29 20:14:31 (ost. akt: 2016-04-29 20:20:17)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

7 tysięcy osób stanęło na starcie Charytatywnego Marszobiegu Dar Serca w Warszawie. Sygnał do startu dał Tomasz Majewski. Wśród maszerujących znalazły się także reprezentantki szkoły w Perłach.

Były to : Marzena Mokrzecka, Maria Proniewska, Anna Sroka, Edyta Szarmacher - Stasiak, Czesława Dąbrowska, Jolanta Wojtowicz i Zofia Kruk wspierane duchowo przez naszych przyjaciół z FFiL Śnieżka. Trasa nie była długa (1800 m), ale bardzo urokliwa, co powodowało, że wsparcie realizacji tak szczytnego celu dało nam jeszcze większą satysfakcję.
Na dłuższy dystans, bo 10 km zdecydowały się w tym roku Marzena Mokrzecka i Maria Proniewska. Atmosfera była niepowtarzalna. Pierwszych na mecie – zwycięzców powitano bardzo szybko. Ale my z niecierpliwością czekałyśmy na reprezentantki naszej szkoły. Obie poprawiły swoje czasy z wcześniejszych edycji. Marzena Mokrzecka przybiegła z czasem 00:52:09, znalazła się na 3241 miejscu, w kategorii kobiet bieg ukończyła na 475 miejscu, Maria Proniewska dobiegła z czasem 01:17:37.

Cudownie było powitać nasze medalistki, które z uśmiechem pojawiły się na mecie. Były szczęśliwe i dumne, że zrealizowały swój cel, a my byłyśmy nie mniej dumne, że mamy takie wspaniałe osoby w gronie swoich przyjaciół.

Zofia Kruk, SP Perły

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: zofijak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages